Školní lyžařský kurz

Žáci absolvují během pětidenního kurzu základy klasického, sjezdové lyžování, snowboardingu a netradičních zimních sportů. Do jednotlivých lekcí jsou zapojovány nejrůznější doplňkové hry i vzdělávací prvky. Každý večer probíhá devadesátiminutový zábavní blok.

Chata Plešivka Abertamy - lyžařské kurzy pro děti - zajištění lyžařských kurzů - ubytování pro školní lyžařské kurzy

Chata Plešivka

je přes 300 let stará, zrekonstruovaná nádherná krušnohorská chalupa v obci Abertamy v nadmořské výšce okolo 900 metrů. Hornická kulturní krajina Abertamy – Horní Blatná – Boží Dar byla v roce 2019 zapsána na seznam Světového dědictví UNESCO. Chata má celkem 25 lůžek a je tedy vhodná pro jednu třídu. V rámci doplňkového programu tedy lze zažít i mnoho zajímavého mimosportovního vyžití. Chata nabízí romantický výhled na blízký moderní rodinný ski- areál Plešivec, kde probíhá výuka sjezdového lyžování. Doslova za domem je přístup k běžeckým stopám.

Hotel Jelenovská - lyžařské kurzy ZŠ Lyžování - lyžařské zájezdy pro školy - organizace lyžáků pro dětiHotel Jelenovská

je usazen uprostřed překrásné chráněné krajiny Bílých Karpat v lese, kde dominantou je nenarušená příroda, klid a čistý vzduch. Lyžařská výuka probíhá na sjezdovce přímo pod hotelem, která je vhodná zejména pro děti mladšího školního věku.

Lyžařské kurzy pro školy Chata Radost - lyžařské výlety ZŠ Lyžování - organizace lyžákůChata Radost

Leží uprostřed čisté přírody nedaleko lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Lekce probíhají v lyžařském areálu i v okolní divoké přírodě.

Hotel Fontána Lipno - Lyžařské kurzy pro školy - lyžařské výlety ZŠ Lyžování - organizace lyžákůHotel Fontána

se nachází v nadmořské výšce 750 m v malebné oblasti na břehu Lipna. Samotný resort je tvořen centrální budovou hotelu s několika ubytovacími budovami a se sportovišti.

Chata u Medvěda Jizerské hory - Lyžařské kurzy pro školy s dopravou - organizace lyžařských výletů ZŠ Lyžování - organizace lyžákůChata u Medvěda

se nachází v obci Kořenov v Jizerských horách. Chata prošla v roce 2021 rekonstrukcí a nabízí ubytování až pro 40 osob. Je vybavena sociálním zařízením u každé z osmi ložnic, společenskou místností, hospůdkou a četnými možnostmi pro trávení volného času. Lyžařské lekce probíhají na 300 m vzdálené sjezdovce, v okolní přírodě nebo v blízkém areálu Rokytnice nad Jizerou.

Horská bouda Na Muldě lyžařské kurzy ZŠ Lyžování - lyžařské zájezdy pro školy

Horská bouda Na Muldě

se nachází v krásném prostředí Krkonošského národního parku v oblasti rekreačního střediska Pec pod Sněžkou ve výšce cca 1000 m n. m. Jde o objekt patřící FTVS UK splňující ta nejpřísnější kritéria pro výuku sjezdového lyžování. Je dobrým výchozím bodem pro pěší turistiku, včetně méně náročných výletů do blízkého okolí.